V košíku je za 0,-Kč
Kamenná prodejna
M+m electronic
Havelkova 26
Brno - Bohunice
547 243 767
777 644 546
Po-Pá 10:00-12:00 14:00-18:00

Výdejní místa
Zásilkovna.cz
Zasíláme do
Doprava
Doprava

Platba
Platba

Marek Miksche na Firmy.cz

3D tiskárna XYZprinting da Vinci Junior


Výprodej
Kód:82020
Výrobce: XYZprinting
Dostupnost:
Cena s DPH:


Kompaktnější a lehčí provedení neznamená nižší kvalitu. Nová 3D tiskárna da Vinci Jr. od společnosti XYZprinting nabízí velký tiskový prostor o rozměrech 15 x 15 x 15 cm za dostupnou cenu. Snadno ovladatelné zařízení je ideální volbou jak pro nováčky v oblasti 3D tisku, tak pro ambiciózní vynálezce. Tato stolní 3D tiskárna je skvělým doplňkem do obytných místností, kanceláří a učeben.
Bez nutnosti kalibrace
Kalibrace 3D tiskárny za účelem dosažení požadované podoby výtisků může být velmi náročná - s tiskárnou da Vinci Jr. však patří minulosti. Tato jednoduchá a snadno ovladatelná 3D tiskárna nevyžaduje kalibraci a nabízí nový automatický systém instalace tiskových vláken pro jednodušší a komfortnější 3D tisk.

Stačí stisknout a uvolnit
Tiskárna da Vinci Jr. je nově vybavena extrudérem, který lze vyjmout nyní pouhým stisknutím tlačítka a snadno vyměnit. Stačí otevřít 3D tiskárnu a stisknout tlačítko pro uvolnění - výměnu lze provést během několika sekund.

Inteligentní a ekologický tisk
S podporou tiskových vláken PLA vyrobených z netoxického, biologicky rozložitelného plastu, disponuje model da Vinci zcela novým, znovu doplnitelným systémem tiskových náplní. Kazety s tiskovými vlákny PLA lze nyní recyklovat a díky zcela novému designu (umožňujícímu jejich otočení a uzavření) i znovu naplnit. Lze tak bez problémů měnit cívky s vlákny, což šetří čas i peníze. Díky svému kompaktnímu provedení spotřebuje model da Vinci Jr. jen 75 W. Tato ekologická 3D tiskárna od společnosti XYZprinting zajišťuje, že při tisku se ničím neplýtvá.

Vhodná i pro rodiny
Při výrobě tiskárny da Vinci byl kladen důraz na bezpečnost. Díky kompletně uzavřenému designu, nepřehřívající se tiskové podložce a záruce po dobu 1 roku si můžete i s ostatními členy své rodiny vychutnat nespočetné hodiny kreativní tvorby 3D modelů. Užijte si ještě více zábavy a zapojte se do komunity 3D návrhářů na platformě společnosti XYZprinting s názvem Artist Collection. Můžete zde sdílet své 3D návrhy nebo je sem nahrávat, navazovat spolupráci s ostatními a nechat se inspirovat. 3D tiskárna, která zabaví celou rodinu.

Technické parametry
Typ tiskárny 3D tiskárna
Provedení Kompletně sestavený přístroj
Materiály náplní PLA
Šířka tisku (max.) 150 mm
Výška tisku (max.) 150 mm
Hloubka tisku (max.) 150 mm
Typ extrudéru Single
Tryska (O) 0.4 mm
Tloušťka tiskové vrstvy (min.) 0.1 mm
Tloušťka tiskové vrstvy (max.) 0.4 mm
Slot pro SD kartu Ano
Rozhraní (Počítač/Multumédia) USB
Barva Bílá
Oranžová
Vnější šířka 420 mm
Vnější výška 380 mm
Rozměr, hloubka 430 mm
Příkon (max.) 75 W

Vybavení
Tiskne objekty až do velikosti 15 x 15 x 15 cm.
Lze použít i s tiskovými vlákny PLA da Vinci o průměru 1,75 mm
Není nutná kalibrace.
Kompaktní s nízkou spotřebou energie
Volitelně je možné tisknout z počítače nebo přímo z SD kartyNahoru