V košíku je za 0,-Kč
Kamenná prodejna
M+m electronic
Havelkova 26
Brno - Bohunice
547 243 767
777 644 546
Po-Pá 10:00-12:00 14:00-18:00

Výdejní místa
Zásilkovna.cz
Zasíláme do
Doprava
Doprava

Platba
Platba

Marek Miksche na Firmy.cz

Renkforce Basic 3 3D tiskárna


Kód:82010
Výrobce: Renkforce
Dostupnost:
Cena s DPH:


3D tisk pro každého! RF basic 3 umožňuje tisk 3D objekty až do velikosti 120 x 120 x 180 mm.
Vyznačuje se lehkým a kompaktním designem, a proto je ideální pro stůl, kancelář nebo třídu. RF Basic 3 navíc přesvědčí svou uživatelskou přívětivostí, jednoduchou údržbou a dobrou kvalitou a přesností tisku.

All inclusive startovací sada
Balíček RF Basic 3 obsahuje sestavenou tiskárnu a vše, co potřebujete, abyste mohli hned začít. Použití RF Basic 3 je velmi jednoduché: buď si nainstalujte dodaný firmware do počítače, nebo použijte vestavěný 2,8palcový barevný dotykový displej.

nechte se inspirovat
Balíček obsahuje kartu microSD s více než 100 3D návrhy připravenými pro tisk. Vytvořte si vlastní 3D obrobky pomocí softwaru CAD, jako je Design CAD Print. Alternativně můžete pomocí 3D skeneru přeměnit skutečné objekty na digitální (skener a software nejsou součástí dodávky). A existuje mnoho online komunit, které na své webové stránky zveřejňují dekorativní a užitečné 3D návrhy, většinou jako bezplatné stahování. Nezáleží na tom, zda jde o propracované květináče, detailní akční figurky nebo praktické skladovací nádoby.

Snadné použití
Díky 2,8palcové barevné dotykové obrazovce a přehledné nabídce je ovládání tiskárny hračkou. Dodaný softwarový balíček Cura vám umožňuje snadné řezání a tisk vašich obrobků a také nabízí řadu dalších možností pro řízení procesu tisku. Modulární konstrukce extruderu navíc umožňuje snadnější údržbu při nižších nákladech, díly (chladič, hotend, tryska) můžete během několika sekund rozebrat a vyčistit.

Robustní a spolehlivý
Navzdory svým kompaktním rozměrům je RF Basic 3 mimořádně pevný a odolný, s kovovým tělem a hliníkovými částmi, které zajišťují zvýšenou tuhost a torzní tuhost. Kromě toho je vybaven průmyslovým lineárním vedením značky HIWIN v osách X a Y, které umožňuje přesný pohyb v oblasti tisku. Ve srovnání s leštěnou lištou je navíc mnohem odolnější proti opotřebení, což prodlužuje životnost stroje a zajišťuje konzistentní kvalitu a přesnost po dlouhém používání.

Vyřešte snadno
Skutečně flexibilní dvojice magnetů znamená 360stupňové ohnutí tiskového lože a jednoduše odebere hotový obrobek ručně, již není potřeba škrabka. A matný povrch magnetického nosiče zajišťuje silnou adhezi mezi obrobkem a tiskovým ložem. To vše zajišťuje extrémně uživatelsky přívětivou a vysoce kvalitní kvalitu tisku.

Snadno použitelný software
Přiložený softwarový balíček Cura usnadňuje tisk vašich vlastních návrhů. Spusťte aplikaci Cura, vyberte návrh, který chcete vytisknout, a vyberte příslušná nastavení, například rychlost tisku a kvalitu tisku. Obrobek můžete také přesouvat, otáčet nebo měnit jeho velikost. Poté nechte Cura vytvořit formát souboru připraveného k tisku (.gcode). Uložte soubor na kartu SD a začněte tisknout.

rozsah dodávky
RF Basic 3
pinzeta
Imbusový klíč (6 mm a 2,5 mm)
Vyhazovač
Malá jehla
Průvodce vláknem
Držák cívky
4 GB microSD karta
návod k použití

Technické parametry
Materiály náplní PLA, sloučeniny PLA
Šířka tisku (max.) 120mm
Výška tisku (max.) 120mm
Hloubka tisku (max.) 180mm
Vlastnosti tiskové desky magnetická, vyměnitelná
Typ extrudéru Single
Vhodné pro průměr vlákna 1.75mm
Tryska (O) 0.4mm
Tloušťka tiskové vrstvy (min.) 0.05mm
Tloušťka tiskové vrstvy (max.) 0.3mm
Slot pro SD kartu Ano
Rozhraní microSD
Software Cura Simplified3d
Barva bílá
Materiál pouzdra kov
Hmotnost 7900g
Provozní napětí 100 - 240V
Příkon (max.) 65W
Rozm. (š x v x h) 265 x 240 x 388 mm
Nahoru