V košíku je za 0,-Kč
Kamenná prodejna
M+m electronic
Havelkova 26
Brno - Bohunice
547 243 767
777 644 546
Po-Pá 10:00-12:00 14:00-18:00

Výdejní místa
Zásilkovna.cz
Zasíláme do
Doprava
Doprava

Platba
Platba

Marek Miksche na Firmy.cz

Renkforce PRO3 3D tiskárna včetně filamentu


Kód:82008
Výrobce: Renkforce
Dostupnost:
Cena s DPH:

obr obr

3D tisk pro každého!
RF Pro 3 umožňuje 3D tisk předmětů až do velikosti 200 x 200 x 150 mm a je vhodná pro řadu materiálů na trhu. Samozřejmě klasické PLA a speciální PLA imitující dřevo, hliník, měď, bronz nebo perleť, dále ABS, PETG, HIPS, PC, PP, PA (nylon), TPU (95A), TPU (87A), TPE (83A) a uhlíková vlákna. Vyniká intuitivním ovládáním, snadnou údržbou a vysokou kvalitou tisku.
Nechte se inspirovat
Balení obsahuje SD kartu s více než 100 návrhy 3D objektů, připravených pro tisk. Vytvořte si vlastní 3D model pomocí jakéhokoli CAD softwaru, jako je Design CAD Print. Alternativně můžete pomocí 3D skeneru převést skutečné objekty na digitální objekty (skener není součástí dodávky). Pokud nechcete navrhovat v CAD nástroji, na internetu naleznete mnoho připravených modelů od různých tvůrců, které jsou často zdarma ke stažení. Jde například o květináče, nádherné akční figurky, drobnosti do domácnosti nebo praktické úložné boxy. Možnosti 3D tisku jsou neomezené!

Snadné použití a údržba
Díky 3,5 palcové barevné dotykové obrazovce a přehledné nabídce je ovládání tiskárny hračkou. Přiložený softwarový balíček Cura umožňuje snadno připravit soubor pro tiskárnu (tzv. gcode) na základě vloženého .stl souboru. Důležité je zvolit požadovaný materiál, zbytek software nastaví automaticky. Pokud si chcete tisk nastavit podle svého, software nabízí široké možnosti jako rychlost, kvalitu nebo typ výplně. Hotový soubor uložte na kartu SD a spusťte tisk!
Údržba tiskárny je velice snadná. Všechny mechanické části i elektronika jsou umístěny v pevném rámu, ale důležité součásti jsou snadno přístupné. Extruder je řešený modulárně, můžete ho tak jednoduše rozebrat a jednotlivé díly (chladič, hotend a tryska) vyčistit nebo vyměnit.

Odolná a spolehlivá
RF Pro 3 je osazena v kovovém krytu s hliníkovou konstrukcí rámu, která nabízí zvýšenou tuhost a stabilitu tiskárny. Kromě toho disponuje průmyslovým lineárním vedením značky HIWIN v ose X, které zaručuje přesný pohyb během tisku. Oproti kulaté hladké tyči je odolnější proti opotřebení, zajišťuje dlouhodobou přesnost a prodlužuje životnost tiskárny.

Ohebná tisková podložka
Už nikdy nebudete mít problém se sundáním hotového výtisku z podložky. Předměty lze jednoduše odstranit rukou díky ohebné magnetické podložce. Speciální povrch podložky zároveň zajišťuje silnou přilnavost předmětu při tisku. To vše zaručuje vysokou kvalitu tisku a pohodlnou obsluhu.

Široká nabídka materiálů 3D vláken
Materiál, který tvoří 3D tištěné předměty, je dodáván ve formě vláken a nazývá se filament. Jedná se o spotřební materiál a nabízí se v mnoho materiálů v různých barvách. Kromě klasického PLA (vzorek 250g součástí balení) může tiskárna zpracovávat také vlákna PLA Compound. Jde o PLA smíchané s jiným typem materiálu, který mění vlastnosti výtisku, jako je dřevo nebo částice hliníku. Použití dřevěných vláken způsobí, že obrobek vypadá a dokonce voní, jako by byl vyřezán ze dřeva. Změnou teploty tisku se barva součásti stane světlejší nebo tmavší, což může při správném nastavení imitovat letokruhy stromu. Další typy PLA sloučenin září ve tmě nebo mění barvu v závislosti na okolní teplotě. V neposlední řadě můžete také tisknout z dalších materiálů jako ABS, HIPS, PP, PC, PA (nylon), TPU (95A, 85A) nebo TPE (83E). V tiskárně není třeba měnit žádná nastavení. Vše potřebné nastavíte v počítači při vytváření souboru .gcode a na SD kartě vše přenesete do tiskárny
. Výhodou je, že RF Pro 3 má otevřený prostor pro filament. Můžete tedy použít 1,75 mm vlákno od široké škály dodavatelů a nemusíte hlídat velikost cívky jako u starších modelů. Pro dosažení nejlepších výsledků ovšem doporučujeme použít originální vlákna Renkforce.

Začněte ihned a užívejte si nekonečné možnosti 3D tisku díky RF Pro 3!

Speciální funkce
Vysoká kvalita tisku
3,5" barevný dotykový displej
Celokovový hotend umožňuje vyšší teplotu tisku

Charakteristika
All inclusive startovací sada
Paměťová SD karta se 100 ukázkovými návrhy pro tisk
Barevný dotykový displej 8.9 cm (3.5 ")
Kovové tělo a stabilní hliníkový rám
Magnetická ohebná podložka
Snadno ovladatelný software
Otevřený prostor pro filament.

Rozsah dodávky
3D tiskárny
PLA filament (250 g)
Štípací kleště
Pinzeta
Vnější klíč šestihran (1,5 - 2,0 - 2,5 - 3,0 - 6 mm)
Vyhazovací tyčky
Jehla pro čištění trysky
Ochranná trubička na filament
Držák cívky
Paměťová SD karta 4 GB.Nahoru