V košíku je za 0,-Kč
Kamenná prodejna
M+m electronic
Havelkova 26
Brno - Bohunice
547 243 767
777 644 546
Po-Pá 10:00-12:00 14:00-18:00

Výdejní místa
Zásilkovna.cz
Zasíláme do
Doprava
Doprava

Platba
Platba

Marek Miksche na Firmy.cz

Snapmaker A150 3D tiskárna


Kód:82007
Výrobce: Snapmaker
Dostupnost:
Cena s DPH:

obr obr obr obr

Snapmaker 2.0 je modulární 3D tiskárna 3v1, s níž lze rozvinout plný tvůrčí potenciál.
3D tisk
Ideální pro začátečníky, fandy i inženýry a designéry, kteří chtějí tisknout velké objekty nebo přesné díly s vynikající kvalitou tisku. Snapmaker 2.0 vám umožňuje tisknout téměř cokoli pro vaše kreativní projekty: od běžných aplikací po objekty s určitými mechanickými vlastnostmi, jako je houževnatost, trvanlivost a flexibilita.

Laserové gravírování a řezání
Díky vyměnitelným modulům lze funkce Snapmakeru rychle měnit, stejně jako výměnu objektivů fotoaparátu. Nyní můžete použít laserové gravírování a řezání k výrobě mnoha krásných a uměleckých výtvorů. Různé materiály, které najdete v každodenním životě, jsou gravírovatelné nebo řezatelné laserem, včetně papíru, překližky, kůže, akrylu, lepenky, papíru, tkanin a dokonce i potravin, jako jsou sušenky a kokosové ořechy!

CNC frézování
Snapmaker 2.0 můžete dokonce použít jako CNC router pro vytváření přesných 2D a 3D objektů. Má vysokou pracovní rychlost a velkou pracovní plochu. Je to perfektní stroj, který rozšíří váš zájem o CNC frézování. Ideální pro přesné frézování nebo řezání tvrdých materiálů. Možnost plastových nebo měkkých materiálů navíc není omezena a pro své kreativní projekty můžete použít následující materiály: tvrdé dřevo, deska s plošnými spoji, akryl, POM, deska z uhlíkových vláken a mnoho dalších materiálů.

Software 3v1
Náš software 3v1 je přizpůsoben pro Snapmaker. Jediný a výkonný software pro všechny vaše úkoly.

Připojení Wi-Fi
Díky funkci Wi-Fi a portu USB můžete svůj Snapmaker 2.0 snadno připojit k jakékoli konfiguraci. Návrhy můžete nahrávat přes WiFi nebo USB klíč a vytisknout je stisknutím tlačítka. Firmware navíc můžete aktualizovat přímo přes WiFi.

Chytrý dotykový displej
Stroje jako 3D tiskárny, laserové řezačky a CNC routery tradičně nevěnovaly dostatečnou pozornost rozhraní HMI (Human Machine Interface). Snapmaker 2.0 má chytrou dotykovou obrazovku, která zjednodušuje pracovní postup vašich každodenních projektů a umožňuje vám spravovat nejčastěji používané úkoly přímo z dotykové obrazovky. Podobně jako u smartphonu je tento pohyblivý 5palcový dotykový displej (720 x 1280 pixelů) vybaven čtyřjádrovým procesorem A7 s taktem 1,1 GHz, který běží na Androidu. Poskytuje hladké a rychlé rozhraní.

Obnova po výpadku proudu
Už si nemusíte dělat starosti s výpadky proudu. Snapmaker 2.0 dokáže automaticky detekovat výpadky napájení a pokračovat přesně tam, kde skončil.

Snadná montáž
Vybudování fungující 3D tiskárny zní komplikovaně, natož laserová řezačka nebo CNC router. Je možné, že Snapmaker 2.0 lze na první pokus sestavit za 20 minut.

rozsah dodávky
3D tiskárna
Laserový řezací modul
CNC řezbářské moduly
Ovladač (procesor Cortex-M4)
5 "inteligentní dotykový displej
software
Sada odpadních desek a svorek
PLA filament (1 kg cívka)
instrukce
kryt

Požadavky na systém
Windows, Mac

Technické parametry
Šířka tisku (max.) 160mm
Výška tisku (max.) 160mm
Hloubka tisku (max.) 145mm
Vlastnosti tiskové desky vyhřívaná
Typ extrudéru Single
Rozhraní USB, Wi-Fi
Materiál pouzdra hliník
Vlastnosti vč. Zakrytování, vč. softwaru, integrovaná kamera
Rozm. (š x v x h) 300 x 390 x 316 mm


Nahoru