V košíku je za 0,-Kč
Kamenná prodejna
M+m electronic
Havelkova 26
Brno - Bohunice
547 243 767
777 644 546
Po-Pá 10:00-12:00 14:00-18:00

Výdejní místa
Zásilkovna.cz
Zasíláme do
Doprava
Doprava

Platba
Platba

Marek Miksche na Firmy.cz

3D tiskárna Flashforge Finder red s Wi-Fi


Kód:82005
Výrobce: Flashforge
Dostupnost:
Cena s DPH:


Začít s 3D tiskem je díky tiskárně Finder mnohem snazší a levnější než kdykoli předtím. Tiskárnu stačí vybalit z krabice, provést pár jednoduchých úkonů a můžete ihned tisknout. Všechny vyhřívané prvky jsou chráněny proti dotyku a tiskový materiál PLA je netoxický. Finder je skvělá 3D tiskárna pro rodiny, školy, začátečníky i pokročilé uživatele.
Jednoduchý 3D tisk nové generace: lepší práce než s jakýmkoli jiným modelem Finder je nejsnáze ovladatelná 3D tiskárna na trhu. Dodává se již kompletně smontovaná. Díky systému asistovaného vyrovnávání toho před zahájením prvního tisku budete muset udělat jen velmi málo. Model Finder nabízí prvotřídní uživatelský zážitek, je totiž vybaven 3,5palcovým dotykovým panelem, detekcí docházejícího tiskového vlákna, USB flash diskem, Wi-Fi a řadou dalších prvků.
Bezpečné použití, tichý a spolehlivý provoz
Tiskárna Finder má velmi redukovaný a moderní design, který všechny kabely skrývá v plastovém rámu. Všechny vyhřívané součásti jsou také chráněny proti dotyku. S netoxickým tiskovým vláknem z PLA šetříte životní prostředí. Tisková deska není vyhřívaná. Kromě toho je hladina provozního hluku velmi nízká - činí 50 dB nebo ještě méně. To vše dělá z modelu Finder skvělou tiskárnu pro rodiny, začátečníky a pokročilé uživatele.

Inteligentní systém asistovaného vyrovnání, přesná a jednoduchá kalibrace Tiskárna Finder má intuitivní kalibrační systém, který vám pomůže vyrovnat tiskovou desku. Funguje tak, že utahujete a povolujete šrouby, dokud nezazní pípnutí. Automatický systém rozpozná ideální vzdálenost mezi tryskou a stavební plochou. Celý proces je veden pomocí instrukcí zobrazovaných na dotykovém displeji. Díky tomu je kalibrace mnohem jednodušší a přesnější než dříve.

Tiskové vlákno z PLA - biologicky odbouratelné Tisková vlákna z PLA pro tiskárnu Finder jsou netoxické, biologicky odbouratelné plasty, které jsou bezpečné pro životní prostředí, recyklovatelné a pro člověka neškodné.

Technické parametry
Typ tiskárny 3D tiskárna
Provedení Plně sestavená
Materiály náplní PLA
Šířka tisku (max.) 140 mm
Výška tisku (max.) 140 mm
Hloubka tisku (max.) 140 mm
Vlastnosti tiskové desky Vyměnitelná
Typ extrudéru Single
pro vlákna s průměrem 1.75 mm
Tryska (O) 0.4 mm
Tloušťka tiskové vrstvy (min.) 0.05 mm
Tloušťka tiskové vrstvy (max.) 0.4 mm
Slot pro SD kartu Ano
Rozhraní (Počítač/Multumédia) USB · Wi-Fi 802.11 b/g/n
Software FlashPrint
Barva Červená
Vnější šířka 420 mm
Vnější výška 420 mm
Rozměr, hloubka 420 mm
Hmotnost 12 kg

Vybavení
Intuitivní ovládání díky LCD displeji s dotykovým panelem
Tiskové materiály (vlákna) PLA
Velikost výtisku 140 x 140 x 140 mm
Průměr trysky 0,4 mm
Průměr tiskového vlákna 1,75 mm
Rozsah dodávky
3D tiskárna Flashforge Finder
Tiskové vlákno z PLA 600 g
Kabel USB
USB flash diskNahoru