V košíku je za 0,-Kč
Kamenná prodejna
M+m electronic
Havelkova 26
Brno - Bohunice
547 243 767
777 644 546
Po-Pá 10:00-12:00 14:00-18:00

Výdejní místa
Zásilkovna.cz
Zasíláme do
Doprava
Doprava

Platba
Platba

Marek Miksche na Firmy.cz

lampička na stůl LED LED bílá


Sleva
Kód:80015
Výrobce: Eaxus
Dostupnost:
Běžná cena : 209,-
Cena s DPH:


Stmívatelná stolní lampa od společnosti Eaxus se svými 14 LED diodami SMD se rozsvítí podle vaší požadované intenzity
Výkonné integrované světelné zdroje mají životnost 50 000 hodin, a jsou proto dlouhodobým společníkem. Pomocí dotykového tlačítka s intuitivním dotykovým senzorem můžete volit mezi 3 různými úrovněmi jasu a chránit tak své oči. Ve tmě můžete díky vypínači stmívače / zapnutí / vypnutí používat osvětlení, které je pro vás to pravé.

Úhel osvětlení lze optimálně přizpůsobit vašim potřebám pomocí flexibilního, volně ohýbatelného husího krku. Štíhlá lampa může být navíc odložena, aby šetřila místo, a můžete ji používat jak ve dne, tak i jako noční světlo.

Pokud pracujete na počítači nebo notebooku v kanceláři, můžete energeticky efektivní stolní lampu Eaxus Touch Touch dodávat potřebnou energii pomocí dodávaného 110 cm kabelu USB. Můžete však také použít vhodný adaptér a nechat proud protékat zásuvkou. Chcete-li zůstat nezávislí na místě, můžete použít bezdrátové připojení a čtecí lampu o hmotnosti pouhých 100 g umístit kamkoli v bytě. Jednoduše vložte 4x 1,5 V AAA baterie (nejsou součástí dodávky) do přihrádky na spodní straně stojanu a je připraven k použití. Večer si jej můžete dát na noční stolek nebo můžete při práci v domácnosti použít nastavitelný světelný zdroj.

Moderní design v elegantní bílé si opravdu najde své správné místo v každém obytném prostředí. S touto plastovou lampou vytvoříte prohlášení o moderní, elegantní a zároveň mimořádně praktické instalaci osvětlení.

provedení
Měkké a jasné světlo na ochranu očí
Dotykový provoz: vysoce efektivní a extrémně odolný
Volně ohýbatelný krk: snadná přeprava a skladování
Napájení: pomocí dodávaného kabelu USB nebo 4x AAA 1,5 V baterií (není součástí dodávky)
Délka kabelu USB: 110 cm
Stmívatelné: 3 různé úrovně jasu pro vaši individuální pohodu


Nahoru