V košíku je za 0,-Kč
Kamenná prodejna
M+m electronic
Havelkova 26
Brno - Bohunice
547 243 767
777 644 546
Po-Pá 10:00-12:00 14:00-18:00

Výdejní místa
Zásilkovna.cz
Zasíláme do
Doprava
Doprava

Platba
Platba

Marek Miksche na Firmy.cz

KALCO 2 úprava vody


Kód:20015
Výrobce: M+m electronic
Dostupnost:
Cena s DPH:


Zařízení KALCO 2 je výkonné zařízení na úpravu vody.
Zařízení KALCO 2 je výkonné zařízení na úpravu vody. Vytváří v protékající vodě elektromagnetické pulzující pole, které rozruší krystalickou mřížku hydrogenkarbonátu na prach, neschopný se ukládat na stěnách ve formě sraženin. Účinek zařízení KALCO 2 je okamžitý, toto zařízení nejen chrání části systému, jako jsou topné spirály bojlerů, praček, průtokových ohřívačů, rychlovarné konvice, dokonce zabraňuje usazování vodního kamene v hrncích. U starších potrubí postupně odstraňuje již existující usazeniny. Vlastnosti vody ziskanou zařízením KALCO neovlivní ani vysoká teplota vody.

Zařízení má tři provozní režimy:
1. ÚDRŽBA - tento režim slouží k udržování úpravy vody v období nízké spotřeby.
2. PROVOZ - tento režim je určen pro běžný provoz a ochranu spotřebičů.
3. SANACE - tento režim je vhodný pro velké odběry vody, nebo v případě, že potřebujeme uvolnit vodní kámen v rozvodech kde se již vytvořily usazeniny vodního kamene.

Režimy se volí stlačením tlačítka FUNKCE. Kapacita zařízení KALCO 2 je cca 5m3/hod. Výrazně se prodlouží životnost instalovaných přístrojů a životnost potrubí.
Zabrání se usazování vodního kamene v bateriích v nádobí, značně se sníží spotřeba energie. Zařízení je hygienicky nezávadné, neionizuje protékající vodu, ani nedochází k žádným dalším negativním jevům.


Nahoru